doseray  

venturi taşıma sistemleri

 

DOSERAY & SULTAN MAKİNA LTD.ŞTİ.

+90 226 353 21 21

info@doseray.com         www.doseray.com

Hakkımızda

Endüstriyel Tesisler için Özel Prosesler

SULTAN MAKINA LTD -DOSERAY ailesi olarak, İşletmelerin üretim sistemine uygun depolama-tansfer-dozaj-filtre prosesleri proje ve taahhüt hizmetleri şeklinde bir tanımlama  iştigal konusunun en güzel ifadesi olduğuna inanıyoruz.

Profesonel ve dinamik bir ekip ile bilgi ve beceri sahibi olduğumuz ekipmanları ve proesesleri imal ediyoruz.

 

Her ne kadar yerli imalatçıları ve imalatı desteklemeyi, Türk bayrağını tüm dünyada dalgalandırmayı hedeflesek  de , spesifik prosesler de,  konusunda uzman global firmaların ürünlerini kullanmayı ,  özellikle yurtdışına ihraç edilen ürünler için daha uygun görüyoruz. 

Hikayemiz

Ne Zaman Başladık?

1992 yılında başlayan üretim hikayesi.2005 yılı itibari ile endüstriyel prosesler için çözümlere doğru evrilmeye başlamıştır.Öncelikli iştigal konusu olan pnömatik transfer prosesleri yanında çeşitli üretimleri ihtiyaç haline  getirmiştir. Bunlara başlıca toz tutma sistemleri, filtrasyon sistemleri mekanik taşıma,  otomasyon,  uygulama şeklinde olmuştur.

 •  

  Gelişmeler...

  Wam EURASIA ailesi Türkiye ofisi ve fabrikasını açması ile WAM-OLİ-TOREX markalalarının uygulamalarını yapmaya başladık.

  ULUSLARARASI PROJELER

   İhracatın yanında endüstriyel prosesler için yurtdışı global firmalara proje bazında imalatlar yapmaya başladık.

   

  Müşterilerin yedek parça ve sarf malzemeleri konusunda sıkıntı çekmemesi ve üretici firmaya bağlı kalmaksızın oluşabilecek arızaları giderecek aksiyonu gösterecek tasarımlar,  her zaman hedeflerimizin içinde olmuştur. WAM ve OLİ ürünlerini kullanmamızın ana sebebi genellikle bu olmuştur.

   

 • Niçin Biz?

  Yaptığımız işi biliyoruz.

  Bildiğimiz işi yapıyoruz. KOBİ ölçeğinde ama yaptığı işi bilen , bu konuda belli birikime , detay mühendisliğe sahip olan dinamik ve genç bir ekibiz. Her işi değil sadece tecrübeli olduğumuz proses ve ekipmanları imal edip bu konuda gelişmelere ayak uydurmak için gayret sarfediyoruz. Major değil, minör hatalar yapıyoruz.

  • sultan makina üretim

  organizasyonumuz...

  BEYZA DURMAZ

  Müşteri Temsilcisi
  beyzadurmaz@sultan.com.tr

  sultan makina

  tanzer sertkaya

  Satış Sorumlusu
  tanzer@sultan.com.tr

   

   

   

   

   

   

  bazıbilgiler

  • Görevimiz

   Ülke ve insanlık menfeati için kaliteli üretim ve müşteri ihtiyacının büyük oranda  karşılanmasıdır.

  • Ana İlkemiz

   İhtiyaçların karşılanmasında emniyet, ekonomi ve estetiğin göz önüne alınmasıdır." "Tersine mühendislik, mühendisliğin temelidir.

  • Sertifikasyon

   Müşteri istekleri doğrultusunda imal edilen tüm ekipmanlar için akredite kurumlar ile irtibata geçerek sertifikasyon işlemi yapılmaktadır..

  SOSYAL

  SORUMLULUK

  Dünya üzerinde savaş, iç çatışma, doğal afet, hastalık, yoksulluk, kuraklık gibi sebeplerle mağdur olmuş milyonlarca insan hayat mücadelesi veriyor. Muhtaç ve mazlum durumdaki herkesin insani ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen vakıf ve derneklere firma olarak destekliyoruz.

  .

          

  Müşterilerimiz

   Proje çok uzun sürdü, aksiliklerde çıktı ama sonunda tüm proses çalıştı. Azmin zaferi...
  Tecsa/Romania

  Şakir aydoğan

  Yabancı topraklarda, yaptıkları işlerle ülkemizin bayrağını dalgalandırdıkları için teşekkür ediyorum. Cezayir/Palmary

  GÜRAY YALÇIN

  türkiye
  r: çimento silo filtresi fiyatları, çimento silo ekipmanları, çimento silosu filtresi, silo jet filtre, mikser filtresi, bunker filtresi, tartım bunkeri filtresi, silo üstü filtre, silo filtreleri, silo üstü jet filtre, silo üstü jet filtreler, silo üstü jet pulse filtre, çimento silo filtresi, çimento silo filtreleri, silo ekipmanları, filtre, çimento filtresi, silo filtresi, wam filtre, silo üstü jet filtre, sıcak mikser filtre, silobas filtre, soğuk mikser filtre, banbury filtre, plasmec filtre, mikser filtre, mixer filtre, silotop, çimento filtresi, jet pulse filtre, jet-pulse filtre, wam filtre, toz filtresi, silo filtre fiyatları, petrokok filtre, bentonit filtre, petrokok filtresi, dökümhane filtre, yeni kum filtre , silo havalandırma, yerli silo filtre üreticileri, silo üstü jet filtre, nışasta silo filtresi, şeker silo filtresi,un silo filtresi,banbury filtre, karbon siyahı filtre, karbon siyahı silo filtresi, kuru maya silo filtre,kalksit silo filtresi, kalsit filtresi , silo filtresi, silo filtre sistemleri, çimento silo filtresi, pvc silo filtresi, kömür tozu silo filtresi, kireç silo filtresi, kum silo filtresi, jet filtre, silo üstü jet filtre, bentonit silo filtresi, alçı silo filtresi, kireç tozu silo filtresi, kalsit silo filtresi, kireç silosu filtresi, silo üstü filtre, ağır soda filtresi, hafif soda filtresi, soda filtresi, ağır soda silo filtresi, soda silo filtresisilobas filtresi, silobas silo filtresi